EM på Lørenbanen

EM på Lørenbanen
EMFrankrikeLogo
Kampene spilles stort sett daglig klokken 15.00, 18.00 og 21.00.
EMGrupper
I regi av at det stort sett er aktivitet på banen fra mandag-torsdag mellom 15.00-22.00, så ønsker vi i Hasle-Løren Fotball å tilby alle i klubben muligheten til å se EM sammen på klubbhuset.

Både store og små er velkomne inn for en real fotballfest.
Vi håper på supert vær ute på den nye kunstgressbanen (som kun er noen få dager unna) og god stemning inne i lokalet.

Kiosken er åpen og medbrakt er veldig akseptert.

Ta med kompiser, venner, lagkamerater, foreldre og barn ned på Lørenbanen for å se EM på lerret!

Det vil annonseres/oppdateres i denne posten om hvilke kamper som vil vises (slik at man slipper å løpe til Lørenbanen kun for å komme til en stengt dør).

Vises:

21.06.2016
Kamp 30 Gruppe C Nord-Irland 18.00 Tyskland NRK1
Kamp 29 Gruppe C Ukraina 18.00 Polen NRK2/NRK3
Kamp 31 Gruppe D Tsjekkia 21.00 Tyrkia TV 2 Zebra
Kamp 32 Gruppe D Kroatia 21.00 Spania TV 2

Kampoppsett (Gruppespillet):

10.06.2016
Kamp 1 Gruppe A Frankrike 21.00 Romania TV 2

11.06.2016
Kamp 2 Gruppe A Albania 15.00 Sveits NRK1
Kamp 3 Gruppe B Wales 18.00 Slovakia TV 2
Kamp 4 Gruppe B England 21.00 Russland TV 2

12.06.2016
Kamp 5 Gruppe D Tyrkia 15.00 Kroatia NRK1
Kamp 6 Gruppe C Polen 18.00 Nord-Irland TV 2
Kamp 7 Gruppe C Tyskland 21.00 Ukraina NRK1

13.06.2016
Kamp 8 Gruppe D Spania 15.00 Tsjekkia NRK1
Kamp 9 Gruppe E Irland 18.00 Sverige TV 2
Kamp 10 Gruppe E Belgia 21.00 Italia TV 2

14.06.2016
Kamp 11 Gruppe F Østerrike 18.00 Ungarn NRK2/NRK3
Kamp 12 Gruppe F Portugal 21.00 Island TV 2

15.06.2016
Kamp 13 Gruppe B Russland 15.00 Slovakia NRK1
Kamp 14 Gruppe A Romania 18.00 Sveits TV 2
Kamp 15 Gruppe A Frankrike 21.00 Albania NRK1

16.06.2016
Kamp 16 Gruppe B England 15.00 Wales TV 2
Kamp 17 Gruppe C Ukraina 18.00 Nord-Irland TV 2
Kamp 18 Gruppe C Tyskland 21.00 Polen NRK1

17.06.2016
Kamp 19 Gruppe E Italia 15.00 Sverige NRK1
Kamp 20 Gruppe D Tsjekkia 18.00 Kroatia TV 2
Kamp 21 Gruppe D Spania 21.00 Tyrkia TV 2

18.06.2016
Kamp 22 Gruppe E Belgia 15.00 Irland TV 2
Kamp 23 Gruppe F Island 18.00 Ungarn NRK1
Kamp 24 Gruppe F Portugal 21.00 Østerrike NRK1

19.06.2016
Kamp 25 Gruppe A Romania 21.00 Albania TV 2 Zebra
Kamp 26 Gruppe A Sveits 21.00 Frankrike TV 2

20.06.2016
Kamp 28 Gruppe B Slovakia 21.00 England NRK1
Kamp 27 Gruppe B Russland 21.00 Wales NRK2/NRK3

21.06.2016
Kamp 30 Gruppe C Nord-Irland 18.00 Tyskland NRK1
Kamp 29 Gruppe C Ukraina 18.00 Polen NRK2/NRK3
Kamp 31 Gruppe D Tsjekkia 21.00 Tyrkia TV 2 Zebra
Kamp 32 Gruppe D Kroatia 21.00 Spania TV 2

Hasle-Løren fotball © 2016